Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 125
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1000
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 2000-11000
Переваги:
Плавний пуск;
Висока потужність
Блокування шпинделя
Швидке регулювання обертів
Блокування кнопки ввімкнення
Оригінальні С&U підшипники
Стабілізація обертів під навантаженням
Болгарка Елпром ЕМШУ 125-1000СЕ - якісний, потужний інструмент, призначений для шліфування, різання, полірування та інших робіт. Інструмент оснащений низкою опцій для більш точної і якісної роботи. Основною перевагою цієї моделі є електронна система підтримки обертів під навантаженням і роликове встановлення швидкості обертання шпинделя. Також болгарка оснащена системною плавного пуску, завдяки чому значно збільшується термін служби всіх механізмів.
Комплектація:
Болгарка Елпром ЕМШУ 125-1000СЕ
Захисний кожух
Бічна ручка
Ключ для фіксації диска
Посібник з експлуатації
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 710 ₴


