Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 125
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1200
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 11000
Особливості:
Висока потужність
Металевий корпус редуктора
Сталеві шестерні
Покращена система пилозахисту
Фіксація шпинделя
Ергономічний дизайн
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1200 - це потужний і багатофункціональний інструмент, призначений для різання, зачищення, шліфування поверхонь або виробів з металу та інших матеріалів. Відрізняється витривалістю і відмінною продуктивністю.
Ця болгарка має потужність 1200 Вт і кількість обертів 11000 за хвилину. Як робочий інструмент використовуються шліфувальні відрізні круги з номінальним діаметром до 125 мм. Наявність в інструменті поліпшеної системи пилозахисту оберігає мотор і підшипники від забруднення.
Фіксатор шпинделя допомагає у швидкій заміні диска. Корпус болгарки - міцний, а корпус редуктора - металевий. У конструкції застосовані сталеві шестерні. Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1200 має ергономічний корпус, який зручний для утримування рукою. У комплекті надано додаткову рукоятку для більш надійного утримання.
Комплектація:
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1200
Захисний кожух
Бічна рукоятка
Ключ
Запасні щітки
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 125 ₴


