влевовправо

МІНІ ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ (НІВЕЛІР) KRAISSMANN 2 LL 15 (ЧЕРВОНИЙ ПРОМІНЬ)
- В наличии
1 406 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний рівень KRAISSMANN 2 LL 15 (червоний промінь) використовується для проектування чітких горизонтальних і вертикальних ліній на робочих поверхнях, похибка - 0,3 мм на 1 м. Нівелір KRAISSMANN 2 LL 15 має функцію самовирівнювання в межах +/-4 градуси. Маятник компенсатора блокується спеціальним повзунком-перемикачем, що робить транспортування безпечнішим. У комплектацію лазерного рівня входить магнітний кронштейн, що дозволяє його кріпити до будь-якої металевої поверхні на будь-якій висоті.
Особливості:
- Функція самонівелювання
- 2 промені з робочим діапазоном 10 м
- Магнітний кронштейн для встановлення на будь-якій висоті
Комплектація:
- Лазерний рівень KRAISSMANN 2 LL 15
- Магнітне кріплення
- Зручний чохол
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 660 нм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Питание | Батарейки |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочий диапазон | 15 м |
| Погрешность измерения | 0.3 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 4 град. |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Лазерный диод | 660 нм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 406 ₴

