Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вантажопідйомність: 2,5 т
Мінімальна висота: 85 мм
Висота підйому: 385 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Гидравлический |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Высота подъема | 385 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 835 ₴

