влевовправо

ГАЗОНОКОСАРКА KRAISSMANN 2100 ERI 380 (ІНДУКЦІЙНИЙ ДВИГУН)
- В наличии
6 638 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка KRAISSMANN 2100 ERi 380 з асинхронним двигуном оснащена п'ятиступінчастим механізмом регулювання висоти скошування, який може встановлюватися в положеннях від 28 до 68 мм. Ручка газонокосарки може регулюватися по довжині та висоті, а розташований на ній затискач запобіжить надмірному натягу кабелю. Модель оснащена збільшеним знімним 50-літровим травозбірником.
Особливості:
- Надійна газонокосарка для ділянок до 500 кв.м
- Індукційний двигун потужністю 2100 Вт забезпечує малошумне та якісне косіння
- Має п'ять режимів вистоти скошування
Комплектація:
- газонокосарка KRAISSMANN 2100 ERi 380
- ніж у зборі
- травозбірник
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Висота скошування | 68 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Газонокосилка |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 638 ₴




