влевовправо

ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 10B
- В наличии
675 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 10B - універсальний інструмент, призначений для виконання шліфувальних, відрізних, полірувальних та гравірувальних робіт. На верхній частині корпусу гравера розташоване регулювальне колесо, таким чином оберти налаштовуються під кожне завдання. Головною перевагою KRAISSMANN 150 SGW 10B є мала вага та невеликі розміри. Гравер має міцний та надійний корпус. Поставляється в пластиковому блістері з набором насадок з 10 штук.
Особливості:
- Регулювання обертів
- Блокування кнопки увімкнення
- Компактний та міцний корпус
- Мала вага
Характеристика:
- Напруга: 230 В
- Потужність: 150 Вт
- Число оборотів: 10000-32000 об/хв
- Затискна цанга: 3,2 мм
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 150 SGW 10B
- Набір насадок – 10 шт.
- Посібник користувача
- Пластиковий блістер
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Вага | 0.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Блістер |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Вес | 0.7 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 675 ₴

