влевовправо

ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 40A
- В наличии
1 153 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер Kraissmann 150 SGW 40А призначений для точного свердління, гравірування, шліфування та полірування найрізноманітніших матеріалів завдяки широкому набору насадок. Особливістю комплектації Kraissmann 150 SGW 40А є гнучкий вал, що забезпечує можливість працювати у важкодоступних місцях та зручний металевий кейс. Функція регулювання обертів дозволяє налаштувати гравер для ефективної роботи з відповідного матеріалу.
Особливості:
- Широка сфера застосування
- Функція регулювання обертів
- Блокування шпинделя
- Оптимальний баланс
Комплектація:
- Гравер Kraissmann 150 SGW 40A
- Алюмінієвий кейс
- Гнучкий вал
- Телескопічна стійка
- Насадки – 40 шт.
- Цанги – 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Вага | 0.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Алюмінієвий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Вес | 0.8 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 1 153 ₴

