влевовправо

ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 300
- В наличии
1 294 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер Kraissmann 150 SGW 300 з насадками чудово впорається з точним свердлінням, гравіюванням, шліфуванням або поліруванням. Гравер оснащений системою регулювання обертів і в сукупності з широким набором насадок може бути налаштований для виконання необхідної роботи. Таким чином, можна виконати шліфування матеріалів чутливих до нагрівання на малих оборотах, або виконати грубе шліфування на великих. Гравер добре збалансований, має зручну форму та невелику вагу, що робить його дуже зручним у використанні.
Особливості:
- Широка сфера застосування
- Функція регулювання обертів
- Блокування шпинделя
- Оптимальний баланс
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 150 SGW 300
- Пластиковий кейс
- Насадки – 300 шт.
- Цанги – 6 шт.
- Інструкція з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Вес | 1 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 1 294 ₴


