влевовправо

ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 180 SGW 190
- В наличии
1 540 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kraissmann 180 SGW 190 - добрий приклад якісного напівпрофесійного гравера. Конструктивною особливістю інструменту є знімна ручка-підставка. Модель укомплектована гнучким валом та набором насадок, що включає комплект різноманітних шарошок та насадок з абразивними головками різної форми. Така комплектація дозволяє виконати повний спектр робіт з дерева та в металі. Інструмент гідно показує себе і в ювелірній справі, оскільки здатний виконувати роботу швидко та точно.
Особливості:
- Знімна рукоять
- Регулювання обертів
- Блокування шпинделя
- Швидка заміна щіток
- Широкий вибір насадок
Комплектація:
- Бормашина Kraissmann 180 SGW 190
- 190 насадок
- Гнучкий вал
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальное количество оборотов | 35000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 1 540 ₴


