
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ШЛІФМАШИНА KRAISSMANN 220 MS 13
- В наличии
1 238 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина KRAISSMANN 220 MS 13 - це багатофункціональна шліфмашина, за допомогою якої можна виконати шліфування кутів і поверхонь. Спеціально продумана конструкція, а саме звужена форма платформи - прасочка, дає змогу обробляти практично будь-який кут, не тільки плоский, а й внутрішній.
Особливості:
- Витривалий двигун
- Міцний корпус
- Високе число коливань
- Швидка заміна шліфлиста
- Звужена форма платформи
- Антиковзаюча накладка на рукояті
- Контейнер для збору пилу
- Маленька вага
- Ергономічний дизайн
Характеристика:
- Кріплення шліфлиста: Липучка
- Потужність двигуна: 220 Вт
- Робоча напруга: 220 В
- Робоча частота: 50 Гц
- Число коливань: 13000 кол/хв
- Ширина шліфування: 85 мм
- Вага: 2 кг
Комплектація:
- Вібраційна шліфмашинка Kraissmann 220 MS 13
- Шліфувальне полотно
- Контейнер для пилу
- Інструкція
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ширина шліфування | 85 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 13000 кол/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2 кг |
| Максимальная частота колебания платформы | 13000 кол/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Тип шлифмашины | дельта |
- Цена: 1 238 ₴
