
СТІНОШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА KRAISSMANN 750 TBS 180
- В наличии
2 655 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіношліфувальна машина KRAISSMANN 750 TBS 180 застосовується для внутрішнього і зовнішнього шліфування стін і стель, видалення залишків старих шпалер, лакофарбових матеріалів або штукатурки.
Особливості:
- Ударостійкий корпус
- Рукоятка з гумовими накладками
- Регулювання обертів
- Плавний пуск
- Подовжений кабель
- Комплект змінних кругів
Комплектація:
- Стіношліфувальна машина KRAISSMANN 750 TBS 180
- Шланг
- Додаткова двопозиційна рукоять
- Мішок для збору пилу
- Плечовий ремінь
- Набір шліфувальних кругів (40шт.)
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 3 кг |
| Максимальное количество оборотов | 2700 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
- Цена: 2 655 ₴
