влевовправо

ШУРУПОВЕРТ МЕРЕЖЕВИЙ KRAISSMANN 400 EBS 10/2 (ДВОШВИДКІСНИЙ)
- В наличии
844 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шурупокрут мережевий KRAISSMANN 400 EBS 10/2 є надійним високоякісним інструментом із двома швидкостями, який допоможе Вам із легкістю впоратися із загвинчуванням і витягуванням кріпильних елементів.
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Невелика маса
- Швидкозатискний патрон (без ключа)
- Швидкий доступ до щіток
Комплектація:
- Шуруповерт мережевий KRAISSMANN 400 EBS 10/2
- Запасні вугільні щітки
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 16 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 16 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 844 ₴


