Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип двигуна: бензиновий, двотактний
Робочий об'єм двигуна: 52 см3
Потужність (при 6500 про/хв): 2,2 л. с.
Холостий хід: 3600 об/хв
Ширина смуги обробки: 300 мм
Глибина обробки: 100/150 мм
Повітряний фільтр винесено на рукоятку
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.2 л. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 300 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Состояние | Новое |
| Система запуска | Механический стартер |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная глубина обработки | 15 см |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.2 л. с. |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
- Цена: 6 615 ₴


