
МІКСЕР БУДІВЕЛЬНИЙ VILMAS 1500-MM-2P
- В наличии
3 717 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість оборотів: 1-й режим - 150-300 об/хв,
2-й режим - 300-650 об/хв
Професійна лінія
Стандарт якості HITACHI
Динамічний контроль швидкості
(без втрати швидкості під навантаженням)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | M14 |
| Виробник | Vilmas |
| Максимальна кількість обертів | 650 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Вес | 6 кг |
| Тип патрона | M14 |
| Производитель | Vilmas |
| Максимальное количество оборотов | 650 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 717 ₴
