влевовправо

АКУМУЛЯТОРНИЙ ОБПРИСКУВАЧ VILMAS 16-BS-8
- В наличии
1 593 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напруга батареї: 12 В
Ємність батареї: 8000 маг
Сила струму зарядного пристрою: 1 А
Корисний об'єм: 16 л
Робочий об'єм насоса: 3,6 л
Робочий тиск: 0,15-0,4 МПа
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Об'єм бака | 16 л |
| Загальна вага | 4.8 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип оприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А / ч |
| Напруга | 12 В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем бака | 16 л |
| Состояние | Новое |
| Общий вес | 4.8 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
- Цена: 1 593 ₴





