Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний VILMAS 1500-CD-18/2 Li - це універсальний інструмент, який застосовують для ефективної роботи з типовими кріпленнями під час збирання різних конструкцій, а також ним можна свердлити точні й акуратні отвори в м'яких будівельних матеріалах.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Швидкозатискний патрон
- Реверс
- Прогумована рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Збалансована і легка конструкція
Характеристика:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Номінальна напруга: 18 В
- Ємність акумулятора: 1,5 Ач
- Номінальне число обертів: 0-350 об/хв / 0-1350 об/хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 10 мм
- Режими обмеження крутного моменту: 18+1
- Час заряджання акумулятора: 60 хвилин
- Вага: 2 кг
Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний VILMAS 1500-CD-18/2 Li
- Зарядний Пристрій
- Батарея акумуляторна Li-Ion - 2 шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Ємність акумулятору | 1.5 А / ч |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Шуруповерт |
| Производитель | Vilmas |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 1 260 ₴

