
БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 1050/125
- В наличии
1 075 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Vorskla ПМЗ 1050/125 - інструмент, який чудово впорається зі своїми завданнями в ремонті та будівництві. Для швидкої зміни відрізного диска передбачена функція блокування шпинделя. VORSKLA ПМЗ 1050/125 комплектується додатковим руків'ям, яке може фіксуватися у двох положеннях, що покращує контроль і зручність у роботі. Грамотна вентиляційна конструкція захищає мотор від перегріву, безпека експлуатації забезпечується подвійною ізоляцією.
Особливості:
- Потужний двигун
- Ергономічний дизайн
- Металевий корпус редуктора
- Швидкий доступ до щіток
- Додаткова двопозиційна рукоять
Комплектація:
- Захисний кожух
- Ключ для фіксації диска
- Додаткова рукоять
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Вес | 2.1 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 1 075 ₴
