
ПЛИТКОРІЗ ЕЛЕКТРИЧНИЙ VORSKLA ПМЗ 1200/180
- В наличии
2 815 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плиткоріз електричний VORSKLA ПМЗ 1200/180 оснащений електродвигуном асинхронного типу та призначений для вологого різання каменю та плитки різного типу. Для закріплення плитки передбачено фіксатор та металевий упор. Ø180 мм диск з алмазною насічкою дозволяє розпилювати матеріал завтовшки до 35 мм. Стіл виконаний з нержавіючої сталі та дозволяє регулювати кут нахилу диска від 0° до 45°.
Особливості:
- Стіл із нержавіючої сталі
- Можливість роботи з довгими заготовками
- Асинхронний електродвигун
- Робочий стіл: 385х380 мм
Комплектація:
- Плиткоріз електричний VORSKLA ПМЗ 1200/180
- Відрізний диск з алмазною насічкою
- Захисний кожух
- Металевий упор
- Ванночка
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 380 мм |
| Довжина столу | 385 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 кВт |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 815 ₴
