Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 800 Вт
- Діаметр ріжучого диска: 200 мм
- Посадковий діаметр: 25,4 мм
- Товщина ріжучого диска: 2,4 мм
- Розміри робочого стола: 650 х 380 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 кВт |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 380 мм |
| Довжина столу | 650 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 кВт |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Состояние | Новое |
- Цена: 8 100 ₴

