Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 900-10Н стане незамінним помічником домашньому майстру, допоможе у виконанні великої кількості робіт. Робота з ним дуже зручна завдяки наявності тріскачкового механізму, з яким можливо максимально точно виконати будь-яке завдання.
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Регулювання швидкості
- Швидкозатискний патрон
- Функція реверсу
- Кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі
Комплектація:
- Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 900-10Н
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 832,50 ₴

