
ЕЛЕКТРОПИЛА GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405
- В наличии
1 938 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405 - чудовий вибір для облаштування та облагородження вашої ділянки.
Особливості:
- Сучасний дизайн, зручність в обслуговуванні
- Ергономічна передня і задня рукоятки
- Автоматичне змащення ланцюга
- Поперечне розташування мотора
Комплектація:
- Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405
- Пильна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Захисний чохол для шини
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні | |
| Вага | 5.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | GOODLUCK |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Основные | |
| Вес | 5.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | GOODLUCK |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 938 ₴
