Описание
Характеристики
Информация для заказа
З функцією 2 в 1. Включає: електропилу, висоторіз.
Робоча напруга 230V-50Гц,
Потужність двигуна 800 Вт
Бак для мастила для мастила ланцюга, 60 мл
Шина OREGON арт.100SEDA041
Довжина шини (см/дюймів) 25/10”
Ланцюг OREGON арт.91PJ040X
Крок (дюймів) 3/8
Ширина паза (мм/дюймів) 1,3/0,05”
Швидкість ланцюга, (м/с) 12
Максимальна довжина висоторізу 2,45 м
Максимальний діаметр гілки 19 см
Вага нетто 4,5 кг
Робоча напруга 230V-50Гц,
Потужність двигуна 800 Вт
Бак для мастила для мастила ланцюга, 60 мл
Шина OREGON арт.100SEDA041
Довжина шини (см/дюймів) 25/10”
Ланцюг OREGON арт.91PJ040X
Крок (дюймів) 3/8
Ширина паза (мм/дюймів) 1,3/0,05”
Швидкість ланцюга, (м/с) 12
Максимальна довжина висоторізу 2,45 м
Максимальний діаметр гілки 19 см
Вага нетто 4,5 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Iron Angel |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем масляного бака | 100 |
| Длина шины | 250 |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Тип | Сетевая пила |
| Мощность двигателя, Вт | 800 |
| Длина полотна | 250 мм |
- Цена: 3 400 ₴








