Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ VORSKLA ПМЗ 1,8/6 призначений для ручного зварювання поліпропіленових труб і фітингів способом розігріву елементів і з'єднання їх в одну систему. Застосовується цей паяльник під час монтажу сантехнічних систем: гарячого і холодного водопостачання, опалення.
Особливості:
- Зручність в експлуатації
- Ергономічний дизайн
- Висока потужність нагрівального елемента
- Комплект насадок
- Швидкий нагрів
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1800 Вт
- Кількість насадок: 6
- Для труб діаметром:
- 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,8/6
- Підставка
- Насадки: 20/25/32/40/50/63мм
- Посібник з експлуатації
- Металевий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Діапазон робочих температур | 300 град. |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 2 |
| Індикатор живлення | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 45 945 ₴


