
ВЕРСТАТ СВЕРДЛИЛЬНИЙ VORSKLA ПМЗ 900/13-16
- В наличии
4 407 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Верстат свердлильний VORSKLA ПМЗ 900/13-16 призначений для просвердлювання заготовок із різних матеріалів (дерево, метал, пластик, цегла, бетон)
Особливості:
- П'ять швидкісних режимів
- Потужний і надійний електродвигун
- Обертові елементи на підшипниках
- Подвійна електроізоляція
- Тески на станині
- 2 патрони в комплекті
Характеристика:
- Робоча напруга 230 В
- Робоча частота 50 Гц
- Номінальна потужність 900 Вт
- Діаметр патрона 13-16 мм
- Кількість обертів:
- 1) режим 580 об/хв
- 2) режим 915 об/хв
- 3) режим 1430 об/хв
- 4) режим 1950 об/хв
- 5) режим 2650 об/хв
Комплектація:
- Верстат свердлильний VORSKLA ПМЗ 900/13-16
- Патрон ключовий 13мм і 16 мм
- Ключ патрона
- Затискні лещата
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 кВт |
| Виробник | Vorskla |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 570 мм |
| Додаткові параметри | |
| Хід пінолі | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 0.9 кВт |
| Производитель | Vorskla |
| Количество скоростей | 5 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Число оборотов холостого хода | 2650 об/мин |
| Диаметр сверла | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Вертикально-сверлильный |
- Цена: 4 407 ₴
