
Шліфмашина кутова 1800 Вт, діаметр круга 180 мм, 8000 об/хв, плавний пуск INTERTOOL WT-0227
- В наличии
2 500 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0227
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
|---|---|
| Плавний пуск | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Діаметр диску | 180 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 5,200 кг |
ОПИС


Дана КШМ - гарний варіант для тих, хто планує зайнятися будівництвом або ремонтом. Велика глибина пропилу (близько 50 мм) в поєднанні з великою потужністю дозволить легко впоратися з різкою різноманітних металевих конструкцій, будівельних матеріалів, труб і т.д.

Функціонал
Дана КШМ зберігає оберти навіть при великих навантаженнях, використовує диски Ø 180 мм з посадковим місцем Ø 22.2 мм.Потужність 1800 Вт й висока швидкість різання до 8000 об/хв дозволяють швидко та легко справлятися з поставленими важкими завданнями.Глибина пропила диском – близько 50 мм.Має швидку заміну щіток та пилозахист високого рівня.

Надійна робота
Плавний пуск та захист від випадкового запуску робить роботу з КШМ безпечнішим. Металевий корпус редуктора відводить тепло та захищає від механічних пошкоджень.
Заміна насадок відбувається в рази швидше та простіше завдяки кнопці блокування шпинделя. Диски надійно встановлюються між шайбою та притискною гайкою без перекосу та без люфту.
Міцний металевий захисний кожух встановлюється з будь-якого боку та захищає від сміття, іскор та уламків. Надійний товстий дріт з прогумованою ізоляцією, довжиною 3 м, не перегинається і не дубіє на морозі.

Зручність
Комфортний хват забезпечується потужною прогумованою ручкою.Кнопка "пуск" має зручне розташування для натискання як лівою, так і правою рукою.При натисканні фіксуючої кнопки (згори руків'я), ручка може повернутися на 90° ліворуч або праворуч.Допоміжну бічну ручку можна встановити з трьох сторін, що дуже зручно під час виконання різних завдань.
Комплектація
- КШМ
- Захисний кожух
- Додаткова бічна ручка
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Вес | 5.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 2 500 ₴









