влевовправо

Фрезер KRAISSMANN 2100 OFE 6-12
- В наличии
- Код: 4434455
4 248 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер KRAISSMANN 2100 OFE 6-12 призначений для обробки заготовок з деревини різних сортів за допомогою фрез з хвостовиками діаметром до 12 мм. Фрезер відмінно справляється з фрезеруванням пазів, а також з обробкою крайок у заготовках з деревних матеріалів, пластику та інше.
Особливості:
- Система підтримки обертів при навантаженні
- Висока потужність двигуна
- Регулювання обертів
- Функція плавного пуску
- Наявність револьверного упору
- Підвищена глибина фрезерування
- Винесений щітковий вузол
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2100 Вт
- Частота обертання: 8000 - 23000 об/хв
- Розміри цанг: 12 мм + перехідні втулки для фрез із хвостовиками на 8 і 6 мм
- Максимальна глибина фрезерування: 60 мм
Комплектація:
- Фрезер Kraissmann 2100 OFE 6-12
- Паралельний упор
- Ключ для заміни цанги
- Копіювальна втулка
- Перехідник для підключення пилососа
- Цанги: 6 мм, 8 мм і 12 мм
- Запасні вугільні щітки
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вес | 8 кг |
| Размер цанги | 12 мм |
| Максимальное количество оборотов | 23000 об/мин |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 4 248 ₴



