
Шліфмашина кутова 1100 Вт, діаметр круга 125 мм, регулювання обертів 3000-12000 об/хв INTERTOOL WT-0223
- В наличии
2 150 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0223
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
|---|---|
| Особливості | регулювання обертів |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Швидкість обертання | 3000-12000 об/хв |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 2,670 кг |
ОПИС


Кутова шліфувальна машина (КШМ) або болгарка приходить на допомогу за необхідності виконати різання, шліфування, зачищення або полірування. Це один з найпоширеніших інструментів, завдяки можливості роботи з бетоном, металом, деревом, склом, керамічною плиткою, каменем, цеглою, пластиком і т.п.

Функціонал
Потужна шліфмашина (1100 Вт) з регулятором обертів (3000-12000 об/хв) дозволяє швидко і легко впоратися з різанням, шліфуванням і зачисткою. Таким інструментом працювати - одно задоволення! Дуже зручно лежить навіть в одній руці, а вистависши необхідну кількість обертів, Ви без зусиль впораєтесь зі своїм завданням. Використовує диски Ø 125 мм з посадковим місцем Ø 22.2 мм

Зручність в роботі
Болгаркою можна працювати однією рукою, завдяки невеликим габаритам, зручному розташуванню пусковой кнопки і невеликому діаметру диска. Кнопка «пуск» розташована збоку корпуса, спеціально під великим пальцем. Фіксатор пускової кнопки дозволяє переводити інструмент в режим безперервної роботи.
Заміна насадок виконується в рази швидше і простіше, завдяки кнопці блокування шпинделя. Диски надійно встановлюються між шайбою і притискною гайкою без перекосу і без люфту.
Допоміжну рукоятку можна встановити з трьох сторін, що дуже зрусно при виконанні різноманітних завдань.

Безпека і надійність
Металевий корпус редуктора відводить тепло і захищає від механічних пошкоджень. Міцний сталевий захисний кожух зі швидкоз'ємним фіксатором встановлюється з будь-якої сторони і захищає Вас від сміття, іскор і уламків.
Всі деталі щільно підігнані один до одного - це зменшує потрапляння пилу і абразиву всередину болгарки. Надійний товстий дріт довжиною 3 м не перегинається і не дубіє на морозі.
Комплектація
КШМ
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Інструкція
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 2.67 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 2 150 ₴







