ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2206
| Особливості | SDS-система натяжіння ланцюга (безключова), плавний пуск |
|---|---|
| Крок ланцюга | 3/8 дюйм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Шина | 40 см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13.1 м/сек |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 6,600 кг |
ОПИС



Призначення
Електропила INTERTOOL DT-2206 з прямим розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на дачній ділянці, а також буде корисною на будівництві та під час заготівлі дров, для сезонних робіт. Ідеальна для домовласників та майстрів-аматорів.

Продуктивність
Двигун потужністю 2400 Вт розвиває швидкість ланцюга 13,1 м/с, що забезпечує швидке розпилювання деревини будь-якого виду, від мокрого дерева до деревинно-стружкових плит. Довжина шини 40 см, крок ланцюга 3/8”. Відрізняється оптимальним співвідношенням потужності та ваги.

Збільшений ресурс
Металева шестерня редуктора та наявність знімної металевої приводної зірки роблять пилу надійною, зменшуючи ймовірність виходу з ладу, при цьому збільшується її продуктивність! Автоматичне змащення ланцюга мастилом мінімізує передчасне зношування шестерень та ланцюга, таким чином зводить технічне обслуговування до мінімуму. Для контролю рівня мастила передбачений бачок із віконцем.

Комфорт
Зручна форма передньої ручки забезпечує високу маневровість та зручне горизонтальне різання. Невелика вага пили гарантують комфортну роботу оператора протягом тривалого часу. На відміну від бензопили електропилою можна працювати як у приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2206 малошумна.

Безпека
Для підвищення безпеки під час роботи, в електропилі реалізована система захисту від випадкового запуску, а також плавний запуск проти ривків на старті.
Функція аварійної зупинки реалізована біля передньої ручки - як тільки на неї натискає оператор спрацьовує захист: зупиняється ланцюг та вимикається живлення двигуна.
Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмонебезпечний. Щоб уникнути травм, при роботі пилкою дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Основные | |
| Вес | 6.6 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13.1 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
- Цена: 2 980 ₴










