
Орбітальна шліфувальна машина Елпром ЭОШМ-400
- В наличии
- Код: 400
1 260 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Розмір шліфувального паперу, мм 125
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 400
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 6000-11000
Особливості:
Надійна система охолодження дає змогу уникнути перегрівання пристрою
Надійно захищений від пилу інструмент
Дуже зручний в роботі, і практичний в експлуатації інструмент
Можливо проводити роботу однією рукою за рахунок невеликої ваги і зручної конструкції
Орбітальна шліфувальна машина Елпром ЕОШМ-400 призначена для шліфування дерев'яних поверхонь, для шліфування або зачистки металевих поверхонь, може використовуватися для полірування. Рівномірне шліфування поверхонь забезпечується завдяки застосуванню високоякісної шліфувальної плити з мікропористого еластомеру-поліуретану діаметром 125 мм.
Ексцентрикові шліфувальні машини значно полегшують роботу з оброблення поверхонь із деревини, пластмаси, металу та бетону; чистове та грубе шліфування, полірування плоских поверхонь; видалення іржі та лакофарбових покриттів. Відзначимо також наявність отворів для відведення пилу і спеціальний патрубок на корпусі шліфувальної машинки, для мішка для збору пилу. Компактність і невелика вага дають змогу комфортно працювати протягом тривалого часу.
Комплектність:
Ексцентрикова шліфмашина Елпром ЕОШМ-400
Мішок для збору пилу
Наждачне полотно
Детальна інструкція до ознайомлення з даним товаром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 260 ₴


