Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1004
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Витрата повітря | 280 л/хв |
| Розмір платформи | 172x92 мм |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 2,300 кг |
ОПИС
Шліфмашина вібраційна INTERTOOL РТ-1004 застосовується для шліфування дерев'яних, металевих, пофарбованих та шпакльованих поверхонь. Габарити платформи – 172*92 мм, вібрація - 8000 коливань/хв. Робочий тиск досягає шести атмосфер, а витрата повітря 280 л/хв.
Переваги:
- Зручна клавіша запуску на корпусі інструменту,
- Фіксація шліфувального паперу затискачами,
- Вбудований регулятор швидкості,
- Долоня зручно лягає, що дає можливість роботи однією рукою,
- Передбачено дросель заслінки для зупинки інструмента.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.3 кг |
| Производитель | Intertool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 280 литр/мин |
| Тип пневмошлифмашины | Вибрационная |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 360 ₴










