
Шліфмашина пневматична ексцентрикова для оздоблювальних робіт INTERTOOL PT-1006
- В наличии
1 395 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1006
| Тип | ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина |
|---|---|
| Діаметр диску | 125 мм |
| Швидкість обертання | 9000 об/хв |
| Робочий тиск | до 6 атм. |
| Витрата повітря | 340 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,500 кг |
ОПИС
Орбітальну пневматичну шліфмашинку використовують для зачистки різних поверхонь під фарбування. Найчастіше ексцентрикову шліфувальну машину використовують для більш точної, якісної, фінішної зачистки. Шліфує як рівні, так і вигнуті поверхні.
Компактний, зручний і легкий корпус дозволяє управляти процесом шліфування однією рукою!
Завдяки можливості регулювання подачі повітря, нею можна працювати з різними матеріалами і без ривків набирати обертів.
Амплітуда ексцентрика 4 мм дозволяє якісно обробляти поверхні.
У комплекті поставляється запасний диск 125 мм. Підошва диска з липучкою, Ви швидко і без проблем заміните шліфувальні круги.
Особливості
- Компактна та легка;
- Регулювання швидкості обертання;
- Запасна платформа в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.5 кг |
| Производитель | Intertool |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Расход воздуха | 340 литр/мин |
| Тип пневмошлифмашины | Эксцентриковая |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 395 ₴









