
Дриль-шуруповерт електричний 320 Вт, 220 В, 0-750 об/хв, 0.8-10 мм, 10 Нм INTERTOOL DT-0103
- В наличии
1 025 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0103
| Наявність реверсу | є |
|---|---|
| Крутний момент | 10 нм |
| Максимальний діаметр свердління | деревина: 20 мм; сталь: 10 мм |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Швидкість обертання | 0-750 об/хв |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,530 кг |
ОПИС



Призначення
Електрошуруповерт відмінно підходить для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах, для закручування та відкручування шурупів та гвинтів при монтажних, оздоблювальних та будівельних роботах.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 10 Нм, це дозволяє свердлити отвори до 20 мм в деревині перовими свердлами, до 10 мм свердлити метал. Працює в режимі шуруповерта з максимальною швидкістю обертання до 750 об/хв, чого достатньо для виконання повсякденних завдань.

Функціонал
Регулятор обертів на кнопці включення, у парі з обмежувачем моменту 20+1 забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Зміна оснащення проводиться без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дозволяє працювати оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм.

Зручність
Шуруповерт відмінно збалансований, відрізняється малою вагою та компактними габаритами. Також зручність роботи забезпечується протиковзною ручкою і вдало розташованим перемикачем реверсу.

Комплектація
Шуруповерт мережевий
Інструкція
Гарантійний талон
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 320 Вт |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 10 H*m |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
- Цена: 1 025 ₴









