
Тример електричний 250 Вт, 230 В, ~50 Гц, 14000 об / хв, діаметр обертання волосіні 200 мм INTERTOOL DT-2243
- В наличии
845 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2243
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Швидкість обертання | 14000 об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 200 мм |
| Діаметр волосіні | 1.0 мм |
| Комплектація | тример; шпуля з волосінню; захисний кожух; |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,500 кг |
ОПИС



Призначення
Електричний тример DT-2243 призначений для легкого і ефективного косіння газону на невеликих територіях і присадибних ділянках. Відмінно підходить для скошування трави у важкодоступних місцях, де не дістала газонокосарка, а також на місцевості з нерівним рельєфом.
Сам тример має компактні розміри, мінімальну вагу та простий в управлінні. Ці характеристики особливо актуальні для комфортної роботи людей похилого віку, тендітних жінок, підлітків.
Додаткова перекидна ручка також може встановлюватися та фіксуватися у трьох положеннях. Таке регулювання дозволяє налаштувати й ідеально збалансувати тример для комфортної роботи протягом тривалого часу.

Продуктивність
Відносно невелика потужність тримера 250 Вт розвиває високі оберти до 14 000 об/хв., що забезпечує відмінну продуктивність і ефективне косіння навіть дрібного бур'яну та газонної трави. Двигун розташований у нижній частині штанги, тому важливо роботу виконувати в суху погоду, без роси. Таке розташування двигуна забезпечує невелику вагу агрегату та додаткову зручність у роботі. Ширина покосу складає 200 мм, використовується котушка з волосінню, діаметром 1 мм.

Надійність та безпека
Для вашої безпеки на тримері встановлений електричний дріт невеликої довжини, а на ручці передбачений гачок для кріплення подовжувача.
Кожух тримера виготовлений з ударостійкого пластику й захищає користувача від викиду трави, надійно закриваючи різальну волосінь з котушкою.
Електротример, на відміну від бензинових моделей, може використовуватися в закритому просторі: в оранжереях, теплицях тощо.
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Режущий элемент | Леска |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Максимальное количество оборотов | 14000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
- Цена: 845 ₴








