ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0104
| Наявність реверсу | так |
|---|---|
| Крутний момент | 20 нм |
| Максимальний діаметр свердління | деревина: 21 мм; сталь: 10 мм |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1800 об/хв |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Вага | 1,700 кг |
ОПИС



Призначення
Електрошуруповерт відмінно підходить для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах, для закручування та відкручування шурупів, гвинтів під час монтажних, оздоблювальних та будівельних робіт. Цей інструмент стане чудовим рішенням для монтажу гіпсокартону, складання дерев'яних конструкцій, а також свердління різних матеріалів.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 20 Нм, що дозволяє свердлити отвори до 25 мм в деревині перовими свердлами, до 10 мм свердлити метал. Встановлений двошвидкісний редуктор для вибору оптимального режиму під час роботи з різними матеріалами.

Функціонал
Регулятор обертів у кнопці включення, разом з обмежувачем моменту 21+1 забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Зміна оснащення проводиться без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дозволяє працювати з оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм.

Зручність
Шуруповерт відмінно збалансований, відрізняється малою вагою та компактними габаритами. Також зручність роботи забезпечується протиковзною ручкою. Мережевий дріт з прогумованою ізоляцією 3 м.

Комплектація
Шуруповерт мережевий
Інструкція
Гарантійний талон
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 420 Вт |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 20 H*m |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
- Цена: 1 100 ₴










