
Гайковерт пневматичний у кейсі + набір головок 17 од. 1/2" INTERTOOL PT-1101
- В наличии
1 585 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1101
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 345 нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12 міс. |
| Витрата повітря | 260 л/хв |
| Кількість одиниць в наборі | 17 од. |
| Вага | 4,200 кг |
ОПИС
Гайковерт INTERTOOL РТ-1101 - пневматичний інструмент професійного типу, який широко застосовується в автомайстернях, на виробництві та під час виконання монтажних робіт з застосуванням головок різного профілю. Ідеально підходить для шиномонтажу, а також для ремонту вантажних автомобілів та техніки. Даний гайковерт має ударний механізм та функцію реверсу. Комплектується набором головок розмірами: 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 мм. Також в комплект поставки входять шестигранний ключ, лубрикатор та подовжувач. Все це укомплектовано в зручний кейс. Швидкість обертання складає 7000 об/хв, а максимальне зусилля - 345 Нм. Робочий тиск може досягати 6 атмосфер. Рукоятка пристрою прогумована, - з ним зручно та безпечно працювати.
Особливості:
- Ударний механізм;
- Функція реверсу;
- В комплекті: набір головок, подовжувач, лубрикатор;
- Максимальне зусилля - 345 Нм;
- Прогумована рукоятка;
- Постачається у зручному пластиковому кейсі.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4.2 кг |
| Производитель | Intertool |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 260 литр/мин |
| Максимальный крутящий момент | 345 H*m |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 585 ₴









