
Гайковерт пневматичний, 1/2", 576 Нм., професійний, CNN7500 об/хв. INTERTOOL PT-1103
- В наличии
1 800 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1103
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 576 нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Витрата повітря | 230 л/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 3,040 кг |
ОПИС
Професійний пневматичний гайковерт РТ-1103 яскравий представник інструментів свого класу. Основне його призначення - це слюсарно-монтажні роботи з кріпленням різного профілю. Модель РТ-1103 має ряд переваг, а саме: регулятор потужності крутного моменту, ергономічний дизайн, подовжений шпиндель дозволяє працювати у важкодоступних місцях, високий показник потужності та інші технічні характеристики, які забезпечують легкість виконання найскладніших завдань. Розмір квадрата хвостовика шпинделя на даній моделі становить 1/2", середня витрата повітря 230 л/хв. Швидкість обертання становить 7500 об/хв, максимальне зусилля - 576 Нм. Робочий тиск може досягати 6 атмосфери. Рукоятка приладу прогумована - з ним зручно та безпечно працювати.
Особливості
- Максимальне зусилля - 576 Нм
- Подовжений шпиндель
- Регулятор потужності крутного моменту
- Функція реверсу
- Прогумована рукоятка
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.04 кг |
| Производитель | Intertool |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 230 литр/мин |
| Максимальный крутящий момент | 576 H*m |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 800 ₴









