
Гайковерт пневматичний, 3/4", 1600 Нм., професійний, 4200 об/хв., дворучний INTERTOOL PT-1106
- В наличии
5 350 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1106
| Робочий тиск | до 6 атм. |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 1600 нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Витрата повітря | 420 л/хв |
| Діаметр шланга | 3/8"-1/2" |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 7,800 кг |
ОПИС
Такі інструменти, як гайковерт пневматичний INTERTOOL PT-1106 широко застосовується в автомобільних майстернях та на виробництві - під час виконання слюсарно-монтажних робіт з кріпленням різного профілю. Він ідеально підходить для ремонтних робіт вантажних автомобілів, техніки, обладнання та шиномнотажних робіт. Розмір квадрата хвостовика шпинделя цієї моделі складає 3/4 дюйма, швидкість обертання - 4200 об/хв з максимальним зусиллям 1600 Нм. Головними особливостями пневматичного гайковерта INTERTOOL PT-1106 є наявність функції реверса, порівняно невелика вага, ергономічний дизайн та досить скромні габарити при такій продуктивності. Робочий тиск може досягати 6 атмосфер.
Особливості:
- Висока продуктивність;
- Швидкість обертання - 4200 об/хв;
- Максимальне зусилля - 1600 Нм;
- Функція реверсу.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 7.8 кг |
| Производитель | Intertool |
| Максимальное количество оборотов | 4200 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 420 литр/мин |
| Максимальный крутящий момент | 1600 H*m |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 350 ₴









