
Дриль пневматичний з реверсом, патрон 1,5-13 мм, 1/2" INTERTOOL PT-0901
- Нет в наличии
999 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0901
| Тип | кутовий пневматичний дриль |
|---|---|
| Робочий тиск | до 6 атм. |
| Швидкість обертання | 700 об/хв |
| Витрата повітря | 266 л/хв |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1,300 кг |
ОПИС



Призначення
Дриль – це один із найпопулярніших інструментів вдома та на виробництві. Пневмодриль PT-1901 призначений для свердління отворів під час проведення будівельних, оздоблювальних, столярних, слюсарних та інших робіт.

Ефективна робота
Дриль розвиває швидкість обертання до 700 об/хв, що дозволяє свердлити отвори в різних матеріалах: дерево, сталь, цегла, кераміка, скло, пластик тощо. Не боїться високих навантажень протягом тривалого часу, зносостійкий, має високий ресурс роботи.
На дриль встановлений ключовий патрон, він надійно фіксує свердла з діаметром хвостовика від 1.5 до 13 мм та не дає їм прокручуватися.
Завдяки регулюванню обертів на кнопці «пуск», дрилем можна свердлити різні матеріали, також використовувати з різними насадками. Зверху, над кнопкою запуску, розташовується кнопка реверса для зворотного обертання.

Зручність у роботі
Компактний та ергономічний корпус має невеликі габарити, що забезпечує маневреність та можливість роботи у важкодоступних місцях. Кнопки керування зручно розташовані під пальцями. У комплекті передбачена бічна ручка для кращого контролю над інструментом у процесі роботи. Латунний фітинг для простого підключення дриля до пневмосистеми.

Експлуатація інструменту
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 250 л/хв. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 8-10 мм.
Для максимально довгої експлуатації інструменту рекомендується використовувати дриль з повітряним фільтром та лубрикатором, для очищення повітря від непотрібних домішок та насичення його мастилом для змащення деталей інструменту, що рухаються.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 700 об/мин |
| Расход воздуха | 266 литр/мин |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 999 ₴









