влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА KRAISSMANN 4000 AKS 18 LI/1 (1 АКУМУЛЯТОР)
- Нет в наличии
- Код: 18
4 342,50 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
KRAISSMANN 4000 AKS 18/1 Li - потужна і надійна електропила для роботи на дачі та в саду. Відмінно справляється з обрізанням гілок і розпилюванням колод невеликого діаметра. З переваг акумуляторної електропили хочеться підкреслити низький рівень шуму і легку вагу, що забезпечує комфорт у роботі. KRAISSMANN 4000 AKS 18/1 Li стане відмінним вибором для благоустрою вашої ділянки.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Компактні розміри та мала вага
- Автоматичне мастило ланцюга
- Гальмо ланцюга
Характеристика:
- Тип акумулятора: Li-ion
- Ємність: 4000 мАг
- Довжина шини: 305 мм
- Крок ланцюга: 3/8"
- Кількість ланок: 45
- Безключове підтягування ланцюга
- Вага: 4 кг
Комплектація:
- Акумуляторна електропила KRAISSMANN 4000 AKS 18/1 Li
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Керівництво з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Основні | |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.6 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Так |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основные | |
| Вес | 4 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 5.6 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 342,50 ₴




