влевовправо

Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL (Без акумулятора та зарядного пристрою)
- В наличии
1 075 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
- Легкий і компактний дриль-шурупокрут
- Функція удару для більш ефективної роботи
- Функція реверсу для швидкої та зручної зміни напряму обертання
- Двошвидкісний редуктор для більшої універсальності в роботі
- Підсвічування робочої зони
Комплектація:
- дриль-шурупокрут
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 2100 уд/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 35 H*m |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 075 ₴




