влевовправо

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ KRAISSMANN 2.4 AL 20UL
- В наличии
591 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій для універсальних акумуляторних батарей інструментів серії 20 Universal Line. Сумісний з батареями Kraissmann 20UL 2000 і Kraissmann 20UL 4000
Характеристика:
- напруга живлення (перем. струм): 200-230 В
- вихідна напруга (пост. струм): 20 В
- сила струму заряду: 2,4 А
Комплектація:
- зарядний пристрій
- картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Струм заряду | 2.4 А |
| Напруга зарядки | 220 В |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.4 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
- Цена: 591 ₴

