влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА KRAISSMANN 3051 AKS 20UL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
- В наличии
3 044 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3051 AKS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
- Малошумна акумуляторна ланцюгова пила, оснащена системою швидкого натягування ланцюга
- Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу
- Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях
- Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз
Комплектація:
- акумуляторна ланцюгова пила
- пильний ланцюг
- пильна шина
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Основні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Так |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Основные | |
| Вес | 3.5 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 2300 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
- Цена: 3 044 ₴




