влевовправо

АКУМУЛЯТОРНА ШАБЕЛЬНА ПИЛА KRAISSMANN 261 AUS 20UL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
- В наличии
1 877 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила KRAISSMANN 261 AUS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 mAr та універсальний зарядний пристрій.
- Легка, надійна та універсальна шабельна пила
- Перемикач швидкості з функцією блокування для тривалого використання
- Вбудований світлодіод для підсвічування робочої зони
- Можливість різання різних матеріалів, наприклад, деревини, металу, гіпсокартону тощо
Комплектація:
- шабельна пила
- пильне полотно по деревині
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір ходу полотна | 26 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота пропилу | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Размер хода полотна | 26 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота пропила | 100 мм |
- Цена: 1 877 ₴





