
БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) KRAISSMANN 1050 KWS 125EC
- В наличии
1 294 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Болгарка KRAISSMANN 1050 KWS 125EC потужністю 1050 Вт, обладнана електронним регулюванням швидкості, дана функція дозволяє виконувати акуратні роботи по шліфуванню поліруванню або різних матеріалів. Шліфмашина KRAISSMANN 1050 KWS 125EC добре підходить для відрізних або зачисних робіт, з застосуванням у своїй конструкції різних обробних насадок значно розширюються можливості інструменту. У конструкції використовується робочий диск діаметром до 125 мм, з різьбою шпинделя М14. Для зручності та безпеки роботи, конструктивно передбачені додаткова рукоятка і спеціальний захисний кожух. Особливістю моделі 125EC є наявність електронної системи підтримки потужності під навантаженням.
Основна рукоятка має ергономічну конструкцію, що дозволяє працювати без навантажень навіть у важкодоступних місцях. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Шліфмашинка KRAISSMANN 1050 KWS 125ЕС обладнана металевим якорем у мідної обмотки, а також металевими шестернями. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Регулювання обертів
- Ергономічний корпус
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Якісна збірка
- Електронна система підтримки потужності під навантаженням
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр використовуваного диска (мм) 125
- Потужність двигуна (Вт) 1050
- Число обертів холостого ходу (об/хв) 0-11000
- Наявність регулювання обертів двигуна
- Вага (кг) 2,3
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Болгарка Kraissmann 1050-KWS-125ЕС
- захисний кожух
- додаткова рукоятка
- інструкція по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
- Цена: 1 294 ₴



