влевовправо

ШУРУПОВЕРТ МЕРЕЖЕВИЙ KRAISSMANN 450 S-EBS 10 (ДВОШВИДКІСНИЙ, DFR ПАТРОН)
- В наличии
1 183 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий шуруповерт KRAISSMANN 450 S-EBS 10 - високоякісний інструмент, що має досить високий крутний момент. Шурупокрут здатний виконати роботу з монтажу та складання практично будь-якої складності.
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Наявність реверсу
- Швидкозатискний патрон
- Підсвічування робочої зони
- Регулювання обертів
Комплектація:
- Шуруповерт мережевий KRAISSMANN 450 S-EBS 10
- Керівництво з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 20 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 20 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
- Цена: 1 183 ₴



