влевовправо

ПИЛА ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА KRAISSMANN EKS'2000
- В наличии
3 186 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична ланцюгова пила KRAISSMANN EKS'2000 - відмінний вибір для будівництва та майстрування з дерева, заготівлі дров та догляду за деревами
Особливості:
- Металевий зубчастий упор фіксує пилу на колоді, забезпечуючи тим самим точне розпилювання та керування пилою
- Поздовжне розташування двигуна
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Механічне гальмо ланцюга/захист від зворотнього удару
Комплектація:
- електрична ланцюгова пила KRAISSMANN EKS'2000
- пильний ланцюг
- пильна шина
- запасні вугільні щітки
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.33 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Основные | |
| Вес | 6 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 186 ₴


