влевовправо

ПОЛІРУВАЛЬНА МАШИНА KRAISSMANN 1100 PM 180 (У КЕЙСІ, З ДИСПЛЕЄМ)
- В наличии
3 186 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина KRAISSMANN 1100 PM 180 з високим крутним моментом для тонкого шліфування та полірування до блиску лакованих поверхонь
Особливості:
- Максимальна продуктивність завдяки потужному планетарному редуктору
- Електронне керування та цифровий дісплей для точного визначення швидкості обертання
- Оптимальне ведення і робота без втоми завдяки D-образній або прямій рукоятці
Комплектація:
- полірувальна машина KRAISSMANN 1100 PM 180
- D-образна рукоятка
- пряма рукоятка
- шестигранний ключ
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 4.5 кг |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
- Цена: 3 186 ₴




