
ПИЛА ТОРЦЮВАЛЬНА KRAISSMANN 2300 GSI 305 (ІНДУКЦІЙНИЙ ДВИГУН)
- В наличии
10 800 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна KRAISSMANN 2300 GSI 305 - це надійний інструмент високої якості, за допомогою якого Вам не важко буде розпиляти різного роду деревину. Торцювальна пила має функцію протягання, що значно збільшує максимальну ширину пропилу, яка становить 310 мм. У пилі збільшена глибина пропилу - до 80 мм. Нахил диска регулюється від 0 до 45 градусів, кут повороту столу становить 90 градусів.
Особливості:
- Надійний мотор індукційного типу
- Металевий регульований стіл
- Поворот у горизонтальній і вертикальній площинах
- Функція протягання
- Надійна конструкція з алюмінієвого сплаву
- Можливість підключення пилососа
Характеристика
- Потужність: 2300 Вт
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Кількість обертів: 3500 об/хв
- Максимальний діаметр диска: 305 мм
- Глибина пропилу: 80 мм
- Ширина пропилу: 310 мм
- Кут нахилу: 45 град
- Кут повороту: 90 град
- Вага: 26 кг
Комплектація:
- Пила торцювальна KRAISSMANN 2300 GSI 305
- Пиляльний диск
- Ключ для заміни диска
- Пилозбірник
- Картонна упаковка
- Інструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 90 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальный диаметр диска | 305 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 10 800 ₴
