
ВІБРОШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА KRAISSMANN 250 MS-A 12
- В наличии
1 290 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12 призначена для шліфування стін, дерев'яних заготовок, металевих деталей тощо. Підошва шліфувальної машини оснащена двома притискними механізмами, що надійно фіксують шліфувальне полотно. У комплектації KRAISSMANN 250 MS-A 12, крім стандартної (90 х 187 мм), передбачено змінну усічену платформу, що робить інструмент ще більш універсальним. Така платформа дає змогу легко і зручно обробити внутрішні кути.
Особливості:
- Збалансована конструкції
- Блокування кнопки "Пуск"
- Регулятор обертів
- Алюмінієва основа
- Фіксувальний механізм
- Змінна шліфувальна платформа
Комплектація:
- Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12
- Контейнер для збору пилу
- Змінна шліфувальна платформа
- Керівництво з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2 кг |
| Максимальная частота колебания платформы | 12000 кол/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
- Цена: 1 290 ₴
