
СТРІЧКОВА ШЛІФМАШИНА KRAISSMANN 900 BSU 76 (МОЖЛИВІСТЬ СТАЦІОНАРНОГО ВСТАНОВЛЕННЯ)
- В наличии
2 496 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфмашина Kraissmann 900 BSU 76 використовується для шліфування великих дерев'яних, пластикових або металевих поверхонь, відмінно справляється з видаленням старої фарби і слідів іржі.
Особливості:
- Регулювання кількості обертів
- Можливість підключення пилозбірника або пилососа
- Ергономічний дизайн
- Зручна і надійна конструкція
- Висока потужність двигуна
- Можливість стаціонарного встановлення
Комплектація:
- Стрічкова шліфувальна машина KRAISSMANN 900 BSU 76
- Платформа і кріплення для стаціонарного встановлення
- Перехідник під пилосос
- Мішок-пилозбірник
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 4 кг |
| Максимальное количество оборотов | 380 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Ширина ленты/листа | 76 мм |
| Тип шлифмашины | ленточная |
- Цена: 2 496 ₴
